FAQ   Zoeken    Gebruikersgroepen   Registreren   Profiel   Log in om je privéberichten te bekijken   Inloggen 


Ook een eigen gratis forum?

- Met je eigen logo
- Filmpjes mogelijk!


Klik hier om jouw forum te maken


De eerste Karazhan-run!

 
Dit subforum is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten of onderwerpen is niet mogelijk.   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk.    The Flying Dutchmen Forumindex -> Nieuws - Archief
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Moondawn
Site Admin


Geregistreerd op: 26 Jan 2007
Berichten: 645

BerichtGeplaatst: 15 Aug 2007 09:26:38    Onderwerp: De eerste Karazhan-run! Reageren met citaat

Heee mensen...!
Het is dan eindelijk zo ver! Onze eerste Karazhan run is geschied Wink. Dinsdagavond 15 augustus zijn we naar de toren in Deadwind pass geweest, maar dat liep niet geheel vlekkeloos Sad. Doordat Debby en Gnomemax al eens eerder die week naar Karazhan waren geweest met een andere groep, waren er een aantal misverstanden.
Gnomemax kon sowieso niet meer met ons mee, doordat hij met de andere group 2 bosses had gekilled (en dan wordt je instance gesaved, en kan je alleen nog maar met diezelfde group mee naar de raid, totdat de instance wordt gereset).

Debby was ook met een andere group meegeweest, en op een duistere manier is bij haar ook de instance gesaved. We hebben Debby leider van de raid gemaakt, zodat we toch nog naar binnen konden, nadat Gnomemax was vervangen door Pwnix.
De 'originele' group van Debby had echter de eerste boss al gekilled, dus die konden wij niet meer killen.
Helaas pindakaas, maar als die-hard raiders (Razz) zijn de vliegende hollanders gelijk doorgegaan naar de tweede baas.

Het was de bedoeling dat we allemaal even de sfeer zouden proeven van het raiden met TFD, en dat is zeker gelukt! Het ging erg goed, we hebben alle trash-mobs tot Moroes kunnen killen.
Het was voor (bijna) ons allemaal de eerste keer dat we in Karazhan waren, dus dat we al die trashmobs hadden gekilled is een goede prestatie!
We zullen binnenkort veel meer raids gaan organiseren, en naar aanleiding van gisteravond, heb ik er volle vertrouwen in dat dat helemaal goed gaat komen Very Happy.

Het was hartstikke gezellig, en iedereen is weer wat wijzer geworden. Op naar de tweede run, en mogen er nog veel runs volgen!

Greets Moon.

P.s. Hier nog een leuk fotoo'tje voordat we de instance ingingen! (Excuus voor de grote kip op de voorgrond...Razz)

_________________
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht MSN Messenger







Geplaatst: 15 Aug 2007 09:26:38    Onderwerp:

Terug naar boven
Chainsawclaw
Korporaal


Geregistreerd op: 28 Feb 2007
Berichten: 95
Woonplaats: bladel

BerichtGeplaatst: 15 Aug 2007 10:15:48    Onderwerp: Reageren met citaat

De "grote kip" op de voorgrond is niet erg maar waarom staat Pwnix helemaal achteraan?
_________________
Chasacl lv 70 shaman
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Debby
Master Sergeant


Geregistreerd op: 08 Feb 2007
Berichten: 440
Woonplaats: Reeuwijk

BerichtGeplaatst: 15 Aug 2007 15:14:04    Onderwerp: Reageren met citaat

Je kan echt merken wie er weer graag gezien wil worden en alle aandacht op zichzelf wilt vestigen Razz
_________________

375 Mining/375 Skinning
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht Website bekijken AIM-naam MSN Messenger
Kaisernero
Soldaat


Geregistreerd op: 16 Jul 2007
Berichten: 19

BerichtGeplaatst: 15 Aug 2007 15:48:45    Onderwerp: hhehehh Reageren met citaat

Het begin is er en het einde is nog laaaaaaaaaannnnnnnnnnnnngggg niet in zicht Very Happy

Ben blij dak er bij ben geweest, vond aan elkaar wennen best meevallen, denk dat het eigenlijk best goed ging.

Alleen moeten we voordat we echt gaan starten een aantal dingen met elkaar goed overleggen.

Zoals de loot! anders krijg je binnen de gezellig en saamhorigheid die er nu heerst scheuren en dat moeten we ten aller tijden zien te voorkomen.

Maar nogmaals was super.....
_________________
Let the healing begin, kaiser is on the move!
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
swordmen
Korporaal


Geregistreerd op: 26 Jun 2007
Berichten: 112
Woonplaats: Bovenkarspel

BerichtGeplaatst: 15 Aug 2007 16:13:03    Onderwerp: ^^ Reageren met citaat

was een leuke run, ging echt goed:P en idd jamemr van dat attun al dood was want die hadden we kunnen hebben^^
_________________
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Silkey
Soldaat


Geregistreerd op: 25 Mei 2007
Berichten: 22
Woonplaats: Veenendaal

BerichtGeplaatst: 15 Aug 2007 17:58:30    Onderwerp: Reageren met citaat

Hey mensen,

Ik vond het super om weer eens te raiden.
Was een lange tijd geleden...
We gaan de goede kant op
_________________
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Vortigus
Soldaat 2e Rang


Geregistreerd op: 28 Jul 2007
Berichten: 28
Woonplaats: Kartonnen Doos onder de Erasmusbrug

BerichtGeplaatst: 16 Aug 2007 00:02:46    Onderwerp: Reageren met citaat

ik heb nog gezocht op de site maar is er een lijst met ploegen want ik ben nu 2 keer met een andere guild wezen raiden in Karazhan maar iets meer duidelijkheid zou ook fijn zijn want ik wil ook wel eens een keer met jullie natuurlijk Razz en btw jongens gefeliciteerd met de eerste run Very Happy hoop dat we de volgende keer met zn allen kunnen Razz
_________________

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Kaisernero
Soldaat


Geregistreerd op: 16 Jul 2007
Berichten: 19

BerichtGeplaatst: 16 Aug 2007 06:58:11    Onderwerp: Idd Reageren met citaat

Vortigus schreef:
ik heb nog gezocht op de site maar is er een lijst met ploegen want ik ben nu 2 keer met een andere guild wezen raiden in Karazhan maar iets meer duidelijkheid zou ook fijn zijn want ik wil ook wel eens een keer met jullie natuurlijk Razz en btw jongens gefeliciteerd met de eerste run Very Happy hoop dat we de volgende keer met zn allen kunnen Razz


Misschien is het inderdaad goed en duidelijk om de groep te vermelden op site/forum.
Dat is voor iedereen duidelijk en beter, en tevens een loot systeem vermelden zodat iedereen vtv. weet waar hij/zij aan toe is.....

grazie Shocked
_________________
Let the healing begin, kaiser is on the move!
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
MaraKoen
Master Sergeant


Geregistreerd op: 24 Feb 2007
Berichten: 499
Woonplaats: Deventer

BerichtGeplaatst: 23 Aug 2007 09:51:06    Onderwerp: Reageren met citaat

En wie mist het weer eens vanwege zijn vakantie Sad

Volgende keer ben ik mee, en zorgen we er voor dat iedereen mee kan :p
_________________

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht MSN Messenger
Berichten van afgelopen:   
Dit subforum is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten of onderwerpen is niet mogelijk.   Dit onderwerp is gesloten. Het plaatsen of bewerken van berichten is niet mogelijk.    The Flying Dutchmen Forumindex -> Nieuws - Archief Tijden zijn in GMT + 1 uur
Pagina 1 van 1

 
Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum


Wil je ook een eigen gratis forum?

- Direct online
- Gratis je eigen logo
- Filmpjes en video mogelijk!


Klik hier om onmiddellijk jouw eigen forum aan te maken









Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertaling door Lennart Goosens.
Theme xand created by spleen.