| Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
| Auteur |
Bericht |
knikeend Site Admin

Geregistreerd op: 12 Jun 2007 Berichten: 2151 Woonplaats: Dieren
|
Geplaatst: 26 Nov 2007 11:25:22 Onderwerp: Otterlo - De Eendjes |
|
|
Otterlo - De Eendjes
Na de schitterende overwinning op de koploper van vorige week stond er vandaag de lange reis naar Otterlo op het programma. Deze jongens stonden in de middenmoot dus de punten waren natuurlijk al voor ons in de tas gestopt we hoefden er alleen even langs om ze op te halen. Ja dikke lul drie bier, we beginnen meteen even met alle excuusjes zodat we daar meteen vanaf zijn. Het veld was een drama er lag een halve kuub zand op de virekante meter, de scheids nam door iedereen niet te volgen beslissingen, de bal gaf een raar "ping" geluid als je hem beroerde, net zoals van die Bart Smit ballen en ook niet onbelangrijk... de tegenstander had er een man of 3 van het eerste in staan. Het veld, de bal en de scheids daar had de tegenstander ook last van en die 3 man van het eerste is ook nier erg aangezien wij sinds jaar en dag ook van ons eigen eerste winnen.
Maar lieve jongens, als je 11 man opstelt verwacht je ook dat die 11 willen voetballen, immers je betaalt contributie, staat vroeg op en traint twee keer in de week om zaterdag te vlammen. Vorige week konden we 150% geven en het werd al meteen duidelijk waar die extra 50% vandaan kwam. Vandaag stonden er 5 a 6 kerels op het veld en lagen er 5 a 6 vochtige vieze vaatdoekjes op het veld.
Goed de wedstrijd, daar kunnen we kort over zijn, Peter Prostituee viel al snel geblesseerd uit en zijn vervanger Ralph zou de man of the Match worden. Ook Heino die inviel speelde een zeer goede pot en kwam ook met de juiste instelling het veld in. Tim uit de A1 kon even meedoen en liet de jongens van ons zien hoe je WEL een duel ingaat. Verder werden we behoorlijk overlopen en kregen we de ene goal na de andere tegen. E?n van de doelpunten was nog discutabel of de vrije trap nou wel of niet indirect was. Ralph maakte hands in de 16 kreeg geel en de bal ging op de stip. In de rust stonden we al dik achter en uit de enige normale aanval die we op de mat legde kon Has de 3-1 binnenschieten. Later werd het ook nog eens 4-1 en was de afstraffing compleet.
Er waren twee lichtpuntjes vandaag, ten eerste, onze directe concurrent speelde gelijk waardoor we nog steeds (gedeeld) boven aan staan en ten tweede bleken we vandaag over een goede reservebank te beschikken. Komende twee weken zal het er om gaan of we op de 1e of de 4e plaats de winterstop in gaan.
Laten we hopen dat we aanstaande zaterdag niet alleen aanwezig zijn op het veld maar dat we overduidelijk aanwezig zullen zijn. Een wedstrijd om heel snel weer te vergeten aldus een zeer teleurgestelde trainer. _________________ Best druk... in je eendje |
|
| Terug naar boven |
|
 |
|
Geplaatst: 26 Nov 2007 11:25:22 Onderwerp: |
|
|
|
|
|
| Terug naar boven |
|
 |
Dopper ?ber Knikeend

Geregistreerd op: 23 Jun 2007 Berichten: 438 Woonplaats: Dieren
|
Geplaatst: 26 Nov 2007 22:57:55 Onderwerp: |
|
|
In de rust stonden we al dik achter
Naar mijn idee stond het bij rust slechts 1-0, toen viel de schade qua stand nog mee.
Maar verder ben ik het wel met het verslag eens, gewoon een bedroevend niveau! En dat je een keer je dag niet hebt dat kan gebeuren, maar dat we ook geen enkele inzet toonden dat is gewoon te triest voor worden  _________________ Lamme vleugel! |
|
| Terug naar boven |
|
 |
knikeend Site Admin

Geregistreerd op: 12 Jun 2007 Berichten: 2151 Woonplaats: Dieren
|
Geplaatst: 28 Nov 2007 11:15:25 Onderwerp: |
|
|
Dik achter, dat hoeft niet altijd in de stand te zien te zijn. _________________ Best druk... in je eendje |
|
| Terug naar boven |
|
 |
sv Otterlo 2 Knikkertje
Geregistreerd op: 28 Nov 2007 Berichten: 1
|
Geplaatst: 28 Nov 2007 21:27:28 Onderwerp: |
|
|
| Kritiek is goed, maar zo slecht was het toch ook weer niet afgelopen zaterdag?!?! |
|
| Terug naar boven |
|
 |
Nr. 17 Eendje uit duizenden

Geregistreerd op: 12 Jun 2007 Berichten: 1585 Woonplaats: Dieren
|
Geplaatst: 19 Dec 2007 13:10:50 Onderwerp: |
|
|
Nou jah... Ook ik vind van wel! Trouwens vertonen wij dat slechte spel tegenwoordig ook al bij DFS en Bennekom... Het moet niet aan de gang blijven heren (jaja, ik heb het ook over mezelf!! - duidelijk)...
Laten we ons spel na de winterstop weer naar ongekende hoogte upgraden!!! FORZA EENDEN !!! _________________ Eend voor allen, allen voor Eend... |
|
| Terug naar boven |
|
 |
|