50plusser/ouderenforum doorstart
contact en uitwisseling
 
 FAQFAQ   ZoekenZoeken   GebruikersgroepenGebruikersgroepen   RegistrerenRegistreren 
 ProfielProfiel   Log in om je privéberichten te bekijkenLog in om je privéberichten te bekijken   InloggenInloggen 


Ook een eigen gratis forum?

- Met je eigen logo
- Filmpjes mogelijk!


Klik hier om jouw forum te maken


Sibine's coffeecorner
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3 ... , 259, 260, 261  Volgende
 
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    50plusser/ouderenforum doorstart Forumindex -> Grand café
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Kees



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1049
Woonplaats: Utrechtse Heuvelrug

BerichtGeplaatst: 21 Jul 2026 10:01:00    Onderwerp: Reageren met citaat

Goeiemorgen allemaal. Inmiddels hang ik aan het infuus. Afgelopen nacht veel te weinig geslapen omdat mijn darmstelsel ergens onderin wat op hol was geslagen... Maar er staat een bed waar ik eventueel gebruik van kan maken. Gelukkig hoeft ik niwt al te lang te wachten want het bloed lag al klaar als gevolg van de screening gisteren. Anders zou ik een uur extra kwijt zijn geweest. Tasje met medicijnen vergeten in te pakken maar wat ik echt nodig heb hadden ze hier op de afdeling gelukkig wel en pijnstillers had ik wel bij me, gisteren al apart al in mijn rugzak gestopt.

De schildklierfunctie is nog een keer nagekeken maar kwam op hetzelfde neer. Dus nu toch een te snelle werking. In overleg met de specialist afgesproken om de medicijndosering even zo te laten en over een week of zes nog eens te controleren. Nu eerst dat bloed maar 'even' om het Hb weer wat op peil te krijgen.

Volgende foto probeer ik wat vriendelijker te kijken. Smile
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht







Geplaatst: 21 Jul 2026 10:01:00    Onderwerp:

Terug naar boven
Dagmar57



Geregistreerd op: 22 Aug 2024
Berichten: 1147

BerichtGeplaatst: 21 Jul 2026 14:39:39    Onderwerp: Reageren met citaat

Renswoude is zeker leuk. Wat betreft het wonen in een klein dorp, ik heb het altijd als voordeel ervaren zo'n kleine gemeenschap waar iedereen iedereen kent.

Mooie foto Greet van de paardekastanje.

Sibilla vervelend dat je nog steeds last heb van dat virus, knap waardeloos, maargoed je ramen zijn wel weer mooi schoon Very Happy .

Anky gelijk heb je dat niets doet, lekker luieren, je hebt tenslotte vakantie, geniet maar lekker van het niets doen.

Joke dat zijn veel notensoorten op de foto.
Ik zit bijna altijd wel op de pc ik begin in de ochtend met kranten lezen op de laptop, dat is mijn ontbijtritueel.

Kees sterkte met alweer een bloedtransfusie, maar je zult er van opknappen. Toch een te snel werkende schildklier dat kan je ook aardig beinvloeden.

Lekker een rondje gefietst, heerlijk weer voor en de tuin is ook weer klaar, gisteren gedaan, nog even naar de bib geweest dus ga nu zo lekker een boekje lezen.



Info bij foto uit 's Heerenberg:
Mechteld ten Ham (overleden 25 juli 1605) was een vrouw die in het begin van de 17e eeuw leefde in de stad 's-Heerenberg. Ze werd bekend omdat ze, op beschuldiging van hekserij, werd veroordeeld. Ze werd op de brandstapel verbrand
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
sibilla80



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 624
Woonplaats: Vinkeveen

BerichtGeplaatst: 21 Jul 2026 16:01:44    Onderwerp: Sibine's coffeecorner Reageren met citaat

Nou Kees, die foto valt best mee hoor. vervelend voor je, al dat ziekenhuisgedoe. Maar ja, als het noodzakelijk is en beter voor je lijf, dan moet het maar. Je bent er nogal laconiek onder, dat scheelt. Je kunt er natuurlijk ook niks aan veranderen en het is ergens goed voor. Sterkte er mee hoor.

Dagmar, die heksenverbranding vond op veel plaatsen plaats, dus duidelijk ook in 's Heerenberg. Ze hebben daar ook een handwerkmuseum, dat wist je vast al wel. Leuk plaatsje ook.

De ramen zijn weer lekker schoon, de kozijnen ook. Dat vond ik eigenlijk nog belangrijker, die zagen er niet uit.
Aan de overkant aten ze: spinazie met een hamlapje en aardappelpuree en doperwtjes met rijst en een kippenragout. De meesten namen de kippenragout. Die was idd erg lekker, ik heb er ook van gegeten. Dat doe ik niet altijd, maar er was nu voldoende over. Anders wordt het restant weggegooid, dat vind ik zo zonde. Maar ja, er mag niks terug, dat is de regel.

De zon is hier weer volop aanwezig en we hoeven verder niks bijzonders. Voor vanavond heb ik een salade en ik wil er eieren bij bakken met champignons, tomaten en komkommer. Beetje koelkast opruimen. Laughing

Ik lees de krant 's morgens gewoon op papier, bij het ontbijt. Wij hebben een abonnement. Ik kan hem ook op de smartphone lezen, dat doe ik meestal 's avonds. Bij de koffie lees ik meestal de achterkant van het sportkatern. Daar staan altijd leuke uitspraken van kinderen, en de strips zijn ook leuk om te lezen.

Fijne avond voor iedereen.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Kees



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1049
Woonplaats: Utrechtse Heuvelrug

BerichtGeplaatst: 21 Jul 2026 18:16:54    Onderwerp: Reageren met citaat

Nou, die transfusie zit erop. Om half vier al, terwijl de vorige keer de avondmaaltijden al geserveerd werden op de afdeling. Maar ik was lekker vroeg vanmorgen en het bloed was gisteren al gekruist waardoor ik niet lang hoefde te wachten op de eerste zak. Laptop mee was zeker een succes om de tijd te doden. Ik volg er het nieuws op, speel een online game en verder doe ik er van van alles op, zoals opzoeken van medische informatie, waaronder mijn eigen dossiers en foto- en filmbewerking. En ik vind het ook leuk om een aantal YouTube kanalen te volgen. TV kijken doe ik zo goed als alleen maar via mijn laptop, soms life maar doorgaans via de een of andere uitzending gemist formule. En ik kijk ook heel graag naar films en series.

We hebben al tientallen jaren een abonnement op het NRC Handelsblad. Dat was ooit ingegeven door MJ's Rotterdamse ouders die een abo hadden op de Nieuwe Rotterdamse Courant, die later fuseerde met het Algemeen Handelsblad. Ik deed vaak mee om de zaterdagse cryptogram op te lossen maar verder vond ik het een heel prettige overzichtelijke krant, een tegenstelling van schreeuwerig zoals de Telegraaf en een krant waarin zowel gematigd links als gematigd rechts aan bod kwamen. Ik vind het nog steeds een prettige krant aar je went er natuurlijk ook aan. Trouw, de Volkskrant en het Parool leveren in mijn ogen een vergelijkbare kwaliteit journalistiek maar hebben ieder een ander, eigen 'smoel', zoals dat in die wereld heet. Ik heb een poosje geleden alleen de papieren zaterdagkrant gehouden, beetje uit nostalgie, en de rest lees ik online, naast wat andere kranten. Voordeeltje is gratis volledige toegang tot de New York Times, een vergelijkbare prettige Amerikaanse kwaliteitskrant. Overigens waren ze ook lid van de VPRO en ze hadden een abonnement op Hervormd Nederland maar die zegden ze op omdat die veel te links werden in hun ogen. Ik vond beide media juist wel erg goed, maar dat leverde me nogal opgetrokken wenkbrauwen op. Smile

Sibilla, je hoeft geen andere computer aan te schaffen voor een schone installatie. Dat gaat prima met MS Windows dat daarvoor op een verborgen stukje geheugen op je computer staat. Op een wat oudere computer kun je ook een Linux distributie overwegen, zoals Ubuntu of Mint, die bijna net zoals MS Windows werken maar in de eerste plaats gratis zijn en veel minder krachtige computers nodig hebben om toch hetzelfde te kunnen doen. Als volkomen leek heb je dan wel even iemand nodig die de boel voor je installeert of je ermee helpt maar het werken erop heb je best gauw onder de knie. 't Is een overweging en misschien een bruikbare tip.

Die heksenvervolgingen zijn een zwarte bladzijde in onze geschiedenis. Toch waren er notabelen die zich het lot van die arme vrouwen aantrokken en methodes verzonnen om hun onschuld aan te tonen, aanvankelijk door ze met gebonden handen en voeten in het water te gooien. Bleef de verdachte vrouw drijven dan was ze een heks en verdronk ze dan was ze onschuldig. Op de een of andere manier realiseerde men zich dat dat niet helemaal werkte zoals de bedoeling was, dus toen kwamen er heksenwagen, meestal weeginrichtingen met een commercieel doel maar je kon er natuurlijk ook prima van hekserij verdachte dames op nawegen. Dat heeft uiteindelijk heel veel (uiteraard) onschuldige vrouwen het leven gered. Voorzover de informatie uit mijn blote hoofd strekt maar met AI is dat verhaal natuurlijk makkelijk na te gaan.

Wat betreft de sociale controle woon ik zelf nu op een niet al te groot dorp, groeiend van 6000 naar 9000 inwoners. Het heeft zeker een kern van geboren en getogen Soesterbergers, die grootmoedig ook alle 'import' tot hun gemeenschp rekenen maar het is zeker geen plattelandsdorp dat tot niet zo lang geleden een nogal geïsoleerd karakter had. Daarvoor is de omgeving veel te dichtbevolkt met steden als Amersfoort en Utrecht en grotere plaatsen als Soest en Zeist op een steenworp afstand. En dat bevalt me wel. Wil je meedoen met een lokaal sociaal leven dan zijn daar prima mogelijkheden voor, oriënteer je je liever wat 'stadser'dan kan dat ook maar buren hebben er zeker oog voor elkaar en hulp is altijd nabij, in de zin van hulp vragen is hulp krijgen maar soms ook spontaan, zonder opdringerigheid. Wat roddels horen erbij maar ik merk nooit dat die leiden tot excessen, zoals uitsluiting en dergelijke ongein. Ik vind het een mooie gulden middenweg zo.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
sibilla80



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 624
Woonplaats: Vinkeveen

BerichtGeplaatst: 22 Jul 2026 08:16:27    Onderwerp: Sibine's coffeecorner Reageren met citaat

Goeiemorgen allemaal.
Het glasvezelkastje is geïnstalleerd door mijn dochter. Alles draait goed en gewoon door. Nu wil ik nog kijken naar die vervelende Norton en Mac a Fee.
Kees, ik moet nog even uitzoeken waar dat precies zit, dat verborgen hoekje bij MS Windows.
Fijn dat je bloedtransfusie er op zit, dat heb je dan weer gehad. Nu hopen dat het goed werkt, dat je niet steeds terug hoeft.
Dat je de zaterdagkrant nog hebt is toch wel fijn, denk ik. Zo'n papieren krantje is toch wel even anders bij de koffie dan op je telefoon. Hoewel ik daar soms nieuws tref dat de volgende dag in de papieren AD staat. Want ik lees 's avonds wel eens de digitale AD. Very Happy
Kreeg je opgetrokken wenkbrauwen bij je lidmaatschap van de VPRO? Ik, wij vonden ze ook altijd goed, kritisch ook en dat mag ik wel. Ben zelf ook nogal kritisch in sommige dingen. Geloof bijvoorbeeld. Ik slik niet alles van het Roomse Houtje hoor. Maar ben wel katholiek gebleven. Ben zelfs kerkelijk en lid van de parochie. Ook voorganger bij uitvaarten en lector. De pastores weten wel dat ik kritisch ben, ze accepteren dat ook. Nou ja, en anders hebben ze pech gehad. Toch?

Over kern gesproken: ook Vinkeveen is geen echte plattelandsgemeente meer. Samen met Abcoude, Mijdrecht, de Hoef en Amstelhoek heet het nu De Ronde Venen. Inhoud: pl.minus 39.000 inwoners. Veel import, dat ben ik zelf natuurlijk ook. Maar ik kom hier al sinds juli 1964, we zijn in oktober 967 getrouwd. Ik hoor dus bij 'het dorp'. Ken ook heel veel mensen en situaties. Ik heb 22 jaar in Amsterdam gewerkt, heb er zelf 24 jaar gewoond. Maar ik zou voor geen rijs meer terug willen, er niet meer willen wonen. Laat mij maar lekker 'dorps'zijn en blijven. Bevalt me goed.

Mensen, ik wens jullie een fijne dag. Heb verder nog niks te vertellen, behalve dat die vervelende Norton me steeds blijft plagen. Ze hebben zogenaamd 3 virussen gevonden en als je die dan 'eruit' wilt laten halen moet je er voor betalen. Ja, doei! Ik ga eens op zoek naar dat advies van Kees.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1126
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 22 Jul 2026 08:52:13    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allemaal.

Waar mijn verhaaltje van gisteren plus 5 foto's gebleven zijn. Joost mag het weten. Waarschijnlijkna Voorbeeld, vergeten verzenden te drukken. Sad
Straks maar opnieuw

Joke, bij die hoeve verkopen ze ook erg veel noten zo te zien. Wel erg lekker
Very Happy

Anky, lekker tot rust komen eniets doen. Weer actief gaan ondernemen komt wel weer als je er aan toe bent. Nu even 'tanken' Very Happy

Sibilla, nu niet goed met de virus terreur. Shocked Advies kan ik je ook niet geven.

Greet, nu komen er meer foto's van mij. Nu let ik op of ik echt op verzenden heb gedrukt. Zonde, zoveel werk voor niks.

Kees de transfusie zit er op. Afwachten of je er baat bij hebt, maarik denk het wel

Wat kranten. Wij zijn al sinds mensenheugenis lid van de ED Eindhovens Dagblad. Niet de papieren verzie meer. De bezoring was vaak te laat, of niet, plus het werd moeilijker lezen. Kleine lettertjes. Nu hebben wij de digitale krant.
Is altijd op tijd, en goed leesbaar.
Beter voor het milieu. Er worden geen bomen voor gekapt en linken kun je meteen aantikken. O ja, een heel stuk goedkoper. .
Het belangrijkste voor ons was dat wij de krant meteen tot oze beschikking hadden. Hoewel, ik mis dat papieren, de geur en het gevoel in je handen wel. Dat heb ik met boeken ook, maar als digitaal beter gaat wint digitaal.

Goed,
Maandag was het erg leuk in Gardenen. Goed weer. Niet te wam. Wel een half uur kwijt door werkzaamheden en omleidingen. Dat is gewoon zo en erwerd ook op het nieuws voor gewaarschuwd. Veel omleidingen door werkzaamheden door het hele land.
Het was niet te druk en wij hebben daar een paar keer gebruik gemaakt van het restaurant voor een natje en een droogje. Dat restaurant werd gerund door een soort van restaurant Misverstand. Ze deden goed hun best en dan let je niet op toefjes sla die niet bij een gerecht zaten. En lauwe kroketten Very Happy Het smaakte toch wel lekker en ze deden zo hun best.
Alles was zeer indrukwekkend te noemen.
Kijk maar.
Romeinse tuin



Belegering


Christen vervolging



Foto door Peter op de knieën genomen en dan krijg je dit effect


Scheef huisje tegenover het restaurant.
Het huisje, en zeker de ramen, geven wel een beetje het idee hoe je vervormd met droge macula degeneratie kan zien.
Vond ik wel een mooi voorbeeld.


Nog een om af te leren.

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1126
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 22 Jul 2026 09:22:06    Onderwerp: Reageren met citaat

Puzzel
96 stukjes
De romeinse tuin, een gedeelte er van.

https://www.jigidi.com/nl/solve/fwawlven/img-0132-romeinse-tuin/
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
joke



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1562
Woonplaats: Veenendaal

BerichtGeplaatst: 22 Jul 2026 13:00:00    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemiddag,

Dagmar die die heksenverbranding daar ben ik niet in thuis maar je foto is mooi.
Sbibilla dus het glasvezelkastje doet het fijn dat je dochter het heeft gedaan dus weer tv kijken,
en lastig als je steeds last heb van dat virus.
Kees je bloedtransfusie gehad en hoop dat het nu beter gaat.
Je staat er wel streng op bij de foto maar is ook een moment opname.
Greet bij jou alles goed ?
Henny een leuke dag gehad maandag en mooie foto's en goed weer gehad.
In de rozentuin kan lekker wat drinken en eten en werken mensen met een beperking ,
maar altijd vriendelijk en doen het op hun manier.
Hier heeft het eindelijk geregend was echt wel nodig nu weer droog.
en wij lezen alleen de rijnpost en volgen het nieuws op tv en vind het wel genoeg.

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1126
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 23 Jul 2026 10:03:53    Onderwerp: Reageren met citaat

Heksenverbranding en andere gruwelijk martelingen was vooral in de tijd van de inquisitie. De geloofsmachten tegenover elkaar.
Ik heb een heel goed boek gelezen over de heksenvervolging, maar denk je dat ik op de naam kan komen. iets van De heks van...
Gevonden.De heks van Limbricht
https://www.bol.com/nl/nl/f/de-heks-van-limbricht/9300000027362530/?Referrer=ADVNLPPceea0f00cdbf92970065bba51d681157664&utm_source=1157664&utm_medium=Affiliates&utm_campaign=CPS&utm_content=txl
In Lisse voort. Hebben ze nog een gevangenis/kerker waar heksen werden opgesloten, uitgegraven, onder het stadhuis. En nog een film over hoe gemakkelijk je als heks werd beschuldigd.
Gelukkig is die tijd ver achter ons.

Sinds gisteren heeft nog niemand de koffiehoek aangedaan, dus ik ga nog even verder.
Vandaag mijn scheurmobiel een sopje geven en ik verwacht elk moment een telefoontje van Doove. Mijn voorband is lek, dus er moet een nieuwe op en waarschijnlijk meteen een nieuwe accu. Dat doen ze bijna standaard bij een reparatie omdat dat meestal het eerste probleem is.

Kees, voel jij je nu al een beetje fitter na je transfusie. Het lijkt mij wel dat je nu verschil moet merken. Very Happy

Maak er een leuke dag van.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
sibilla80



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 624
Woonplaats: Vinkeveen

BerichtGeplaatst: 23 Jul 2026 10:42:53    Onderwerp: Sibine's coffeecorner Reageren met citaat

Goeiemorgen alsnog.
Volgens mij ben ik gisteren nog hier geweest.
Want ik heb ook de puzzel gemaakt en ook nog gereageerd op Kees etc.
Maar jij, Henny, hebt je scheurmobiel afgesopt. Was het nodig? Laughing
Hij ziet er nu in ieder geval weer spic en span uit, denk ik. Je kunt er zo weer mee de weg op. Laughing

Die heksenverbranding, ja ik weet het. Jeanne d'Arc was er een goed voorbeeld van. Ik heb er ook boeken over gelezen. Gelukkig is dat voltooid verleden tijd, maar als je leest en hoort wat er nu gebeurt op Instagram, X en al die andere platforms, brr, ik ril er van. Zelf zit ik daar niet op, alleen facebook en hier op 50-Plus. Dat is voor mij genoeg, soms eigenlijk al te veel. FDB doe ik heel vaak niet en ook hier sla ik wel eens een dag over.

Overigens ben ik die vervelende items van Norton en Mac a Fee ook nog niet kwijt. Het lukt me nog niet om dat geheime bestand te vinden waardoor ik dat kwijt kan. Ik héb een goede Firewall, dat andere heb ik niet nodig en ik wil er al helemaal niet extra voor betalen.

Ik ben zojuist met een vriend naar de Readshop gereden. Hij moest een pakje wegbrengen, zijn vrouw zei bij Appie Heijn. Maar PostNL zit ook hier bij de Readshop, dat wisten ze niet. Het ging om een drietraps keukentrapje. Gekocht via Bol.Com en bezorgd door DHL. Het moest terug via PostNL. Ik ben dus met hem naar de Readshop gereden. Binnen no time was het gepiept! Voor zo'n keukentrapje kun je ook bij de Karwei terecht. Hij zou daar gaan kijken, wij willen wel rijden om het op te halen. Anders moet je er extra voor betalen, dat is natuurlijk onzin.

Nou mensen, nog een fijne dag, ik ga er van tussen.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Greet



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 366

BerichtGeplaatst: 23 Jul 2026 16:23:50    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedenavond allemaal ,

@ Joke
Wat een supermooie foto van de bakjes met noten en prachtig de foto van de fuchsia . Bij mij gaat alles z'n gangetje .

@ Sibilla
Het is geen paardenkastanje die er op mijn foto staat maar een herfstpaardenkastanje , het is geen boom maar struik en de bloeitijd is juli / augustus .
Mooie foto's van de petunia en de beelden van de Heiligen .
Vervelend het Norton gedoe . Je kunt dit ergens zelf uit zetten maar helaas weet ik nu even niet meer waar , misschien even iemand vragen die er verstand van heeft .

@ Dagmar
Prachtige foto van het beeld van Machteld ten Ham.

@ Henny
Prachtige serie van de zandsculpturen , ik vind het zo knap dat men dit zo kan maken . Joke is gisteren na jou wel hier in de koffiehoek geweest .
Ik hoop voor je dat de scootmobiel snel weer gerepareerd zal zijn .

@ Kees
Ik neem aan dat je je beter voelt dan voor de transfusie , geniet er van . Ik hoop voor je dat je Hb hééél lang goed blijft .

Ik wens jullie een fijne avond .

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Dagmar57



Geregistreerd op: 22 Aug 2024
Berichten: 1147

BerichtGeplaatst: 23 Jul 2026 17:11:40    Onderwerp: Reageren met citaat

Hallo allemaal

Prachtige foto's van de zandsculpturen uit Gaanderen, ik ben er ook wel eens geweest, 1 x met zandsculpturen en 1 x met ijs sculpturen. Heel knap hoe ze dat maken.
Mooie foto ook van de kleurige gladiool.

Gisteravond naar de Nijmeegse vierdaagse geweest, wat een drukte, veel muziek een eet en drink tentjes, was super gezellig en sfeervol, in tegenstelling tot wat ik in de kranten lees voor ellende wat daar plaatsvind, gelukkig niets van gemerkt.

Vanmiddag lekker gewandeld en daarna maar even de tuin gesproeid aangezien er voorlopig nog niet echt regen van betekenis wordt voorspeld.

Fijne avond allemaal.


Zag ik ergens staan in de Achterhoek met allerlei kleine kunstwerkjes die je kon kopen.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Anky



Geregistreerd op: 09 Feb 2025
Berichten: 180

BerichtGeplaatst: 23 Jul 2026 19:31:22    Onderwerp: Reageren met citaat

Dat zijn weer prachtige foto's!
Ik zie ook weer een puzzel, die ga ik straks maken.
Ik krijg ook regelmatig van die zogenaamde aanbiedingen van virusscanners,
Ik klik het allemaal weg.
Mijn broer had vroeger een boek over de heks van 'sHeerenberg, volgens mij was dat van Pim Pandoer. Ik mocht het niet lezen want ik was te klein!
Natuurlijk later toch stiekem gelezen, al zou ik niet meer weten hoe het ging, maar de titel is me bijgebleven.
Kees ik hoop dat je je weer beter voelt na die transfusie.
Ik heb weer lekker in de tuin gezeten met een boek en naar alle mussen gekeken die naar kruimeltjes zochten in de tuin.
Af en toe gingen ze even badderen in het vogelbadje, zo leuk om te zien!



Fijne avond allemaal! 🤗
_________________
Altijd blijven lachen
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Kees



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1049
Woonplaats: Utrechtse Heuvelrug

BerichtGeplaatst: 23 Jul 2026 19:38:55    Onderwerp: Reageren met citaat

Sibilla, die verborgen partitie zal je niet vinden. Het is de manier waarop MS Windows tegenwoordig wordt meegeleverd, waar dat vroeger met diskettes en later met een CD of DVD gebeurde. In de gebruiksaanwijzing van je computer staat wel hoe je MS Windows opnieuw moet installeren maar dat is en blijft een rigoureuze ingreep imdat je alles op je harde schijf kwijtraakt, wat natuurlijk te ondervangen is met een goeie back up. Maar het is wel de manier om in één klap van alle rotzooi af te zijn, zoals (resten van) opdringerige virusscanners. Tenminste als het goed is want zelfs dan kan zich ergens diep verborgen een virus of iets dergelijks nestelen maar de kans is niet zo gek groot dat dat bij jou het geval is.

Wat betreft religie heeft die in sommige gemeentes een te grote invloed, vind ik, waardoor bijvoorbeeld het lokale zwembad op zondag gesloten is. Er is niets tegen op zondagsrust maar wel, vind ik, het beperken van andermans vrijheid. Ik heb er in Soesterberg totaal geen last van. Het dorp heeft een grote katholieke gemeenschap, wat zich o.a. uit in een druk bezochte kerk en een katholieke school maar iedereen is vrij om te doen en te laten waar hij zin in heeft. Er staat overigens ook een pkn-kerk. Zelf ben ik agnost. Mijn dochter hesft de katholieke basisschool gevolgd omdat we dat de leukste school vonden, al haar vrienden en vriendinnen uit de buurt naar die school gingen en het was het dichste in de buurt. Maar op 6000 inwonders vind ik drie basisscholen eigenlijk te dwaas voor woorden, als ik heel eerlijk mag zijn. Overigens waren die opgetrokken wenkbrauwen van mijn schoonvader, die dat linkse gedoe van de VPRO en Hervormd Nederland allemaal maar niks vond. Toen we een huis kochten informeerde hij, weliswaar met lichte ironie, of ik nu wel VVD zou gaan stemmen. Mogen jullie raden of ik dat gedaan heb. Smile

Die zandsculpturen (huh, zijn dat zandsculpturen???) zijn prachtig en staan mooi op de foto.

Mijn conditie lijkt beter, wat ik vooral merk aan traplopen. Tweemaal kort na elkaar op en neer lukt me nu zonder naar adem te happen. Een goede doorbloeding van organen en weefsels is altijd goed voor allerlei lichaamprocessen, dus ogelijk zou het ook gunstig kunnen uitpakken voor mijn heuppijn maar daar heb ik geen al te hoge verwachtingen van. Het is en blijft een degeneratief proces dat alleen maar achteruitgaat. Maar Ik zit iets lekkerder in mijn vel en verder zullen we zien. Voorlopig kan ik weer even vooruit met een beter transport van zuurstof. Schildkier werkt nu inderdaad wat te snel, bleek na hercontrole, maar dat had dacht ik al verteld.


Laatst aangepast door Kees op 24 Jul 2026 14:27:56; in totaal 1 keer bewerkt
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Greet



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 366

BerichtGeplaatst: 24 Jul 2026 06:53:34    Onderwerp: Reageren met citaat

@ Sibilla

Wat betreft Norton en Mac a Free het volgende :
Het is mij niet duidelijk of het programma geinstalleerd is op je pc of dat het een pop -up is die steeds verschijnt .
Hierbij 2 links waarmee je het hopelijk weg kunt krijgen .

https://nl.wikihow.com/Norton-Antivirus-uitzetten

https://support.google.com/chrome/answer/95472?hl=nl&co=GENIE.Platform%3DDesktop
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht







Geplaatst: 24 Jul 2026 06:53:34    Onderwerp:

Terug naar boven
Berichten van afgelopen:   
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    50plusser/ouderenforum doorstart Forumindex -> Grand café Tijden zijn in GMT + 1 uur
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3 ... , 259, 260, 261  Volgende
Pagina 260 van 261

 
Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum


Wil je ook een eigen gratis forum?

- Direct online
- Gratis je eigen logo
- Filmpjes en video mogelijk!


Klik hier om onmiddellijk jouw eigen forum aan te maken









Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertaling door Lennart Goosens.