Moswanden in kantoorruimtes - Geplaatst: Wo Mrt 05, 2025 4:59 am
FannieEdwards
Geregistreerd op: 01 Dec 2024
Berichten: 81
We willen ons kantoor groener maken en overwegen een moswand als decoratieve en geluidsisolerende oplossing. Heeft iemand ervaring met mosmuren? Hoe zit het met de installatie en of ze echt helpen om de akoestiek te verbeteren? We zoeken iets dat duurzaam en onderhoudsvrij is.
- Geplaatst: Wo Mrt 05, 2025 4:59 am
- Geplaatst: Wo Mrt 05, 2025 11:19 am
TrevorAlbertson
Geregistreerd op: 25 Nov 2024
Berichten: 42
Een moswand is een geweldige keuze voor kantoorruimtes! Wij hebben een moswand laten plaatsen in onze vergaderruimte en merken direct een verbetering in de akoestiek. Het voelt veel rustiger en gezelliger aan. Bovendien geeft het een natuurlijke en moderne uitstraling zonder dat je er onderhoud aan hebt. Wij hebben onze moswand laten maken via https://www.ekomoss.nl/mosmuren/ en zijn erg tevreden over de kwaliteit. De installatie was snel en professioneel gedaan, en het mos blijft jarenlang mooi zonder water of licht nodig te hebben. Zeker een aanrader als je op zoek bent naar een duurzame en stijlvolle oplossing!
- Geplaatst: Wo Mrt 05, 2025 2:15 pm
FannieEdwards
Geregistreerd op: 01 Dec 2024
Berichten: 81
Heel erg bedankt voor je advies! Fijn om te horen dat het ook echt helpt tegen geluidsoverlast. Ik ga dit idee zeker bespreken met mijn team!
- Geplaatst: Ma Feb 16, 2026 4:50 pm
kirurumaru
Geregistreerd op: 06 Mei 2025
Berichten: 110
Hoi, ik was gisteren aan het scrollen op mijn telefoon toen ik een nieuw online casino tegenkwam dat mijn aandacht trok. Ik maakte een account bij nyx bet en startte met Big Bass Bonanza. De eerste spins gingen tegen en ik verloor meerdere keren achter elkaar, maar daarna besloot ik mijn inzet te verhogen en scoorde een mooie bonusronde. Voor spelers uit Nederland zijn er extra promoties beschikbaar. Het gaf een flinke kick en sindsdien speel ik er regelmatig.
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum