Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
Auteur |
Bericht |
ThongBandit
Geregistreerd op: 27 Mei 2025 Berichten: 3
|
Geplaatst: Di Mei 27, 2025 2:03 pm Onderwerp: Welke opties heb je als plus-size string liefhebber |
|
|
Ben nieuw hier en een volslanke string liefhebber. Denk dan aan 3XL+.
Nu zullen de mensen die in mijn schoenen wel weten wat dit hele lastige maten zijn om ze in te vinden. Echter draai ik al zo lang mee dat ik wel wat tips kan geven aan de persoon die ze zoekt.
Voor onderstaande geldt: XXL USA/ZA maat = 3XL hier
Jockey USA verkoopt er best veel:
https://www.jockey.com/catalog/men/underwear/thong
Jockey Zuid-Afrika verkoopt ze:
https://jockey.co.za/collections/g-strings
Ondanks dat het beide Jockey producten zijn zijn het compleet verschillende design's en fabrieken waar ze gemaakt worden.
Met name die uit Zuid-Afrika zijn top, die worden daar met de hand gemaakt van het zelfde soort materiaal als dames ondergoed (synthetisch).
Nadeel echter, Jockey is een regio beschermde naam. Dus je kan ze niet (makkelijk) kopen buiten beide landen. Daarnaast is per regio het assortiment anders.
Ik heb trouwens nog best een paar van beide te koop nieuw met label en al. Dus mocht je interesse hebben schiet een berichtje. _________________ Plus size thong connoisseur
Laatst aangepast door ThongBandit op Vr Mei 30, 2025 1:22 pm; in totaal 1 keer bewerkt |
|
Terug naar boven |
|
 |
|
Geplaatst: Di Mei 27, 2025 2:03 pm Onderwerp: |
|
|
|
|
Terug naar boven |
|
 |
Evoluzione

Geregistreerd op: 30 Jul 2023 Berichten: 8
|
Geplaatst: Vr Mei 30, 2025 8:46 am Onderwerp: |
|
|
Hier ook een vrij grote man die strings draagt (XXL).
Ik heb voornamelijk strings van Olaf benz, Manstore, Hom en Bruno banani. Al deze merken hebben een vrij groot aanbod. Calvin Klein XL strings vallen groot, en pasten me ook prima. Echter vindt ik het model niet lekker zitten. Verder ook een aantal gehad van Diesel, qua pasvorm vrij strak, mede door de brede elastische band. Als je van een wat meer bedekkend model houdt, zeker een aanrader |
|
Terug naar boven |
|
 |
ThongBandit
Geregistreerd op: 27 Mei 2025 Berichten: 3
|
Geplaatst: Vr Mei 30, 2025 1:22 pm Onderwerp: |
|
|
Yes kun je toe met XXL dan zijn dat zeker opties, ik zit echter wel echt op minimaal 3XL (EU maatvorming).
Merk echter wel dat veel van de merken die je noemt hun producten in china produceren en daarmee zoals je zelf ook wel aangeeft, vrij klein vallen.
Er is trouwens nog een optie:
https://bodyaware.com/collections/mens-thong-underwear
Verkoopt tot 3XL
Heb er hier ook een paar van, normaal "brief" style versies.
Aanbod is wel erg gevarieerd en wisselt veel, je moet dus snel happen als je er wat tussen ziet staan want het kan de week erop op zijn en niet meer terugkomen . _________________ Plus size thong connoisseur |
|
Terug naar boven |
|
 |
Boertje
Geregistreerd op: 09 Okt 2024 Berichten: 52 Woonplaats: Den bosch
|
Geplaatst: Vr Mei 30, 2025 6:12 pm Onderwerp: |
|
|
Ik heb er van Calvin klein en doreanse en hom en teamm8.
Vooral die van Calvin en teamm8 bevallen erg goed |
|
Terug naar boven |
|
 |
|