| Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp |
| Auteur |
Bericht |
ostreadiving Site Admin
Geregistreerd op: 14 Apr 2007 Berichten: 10
|
Geplaatst: 25 Aug 2007 21:33:36 Onderwerp: 2 dagen nitrox cursus |
|
|
Wij hebben vandaag onze specialty Nitrox afgerond met een duik in Vinkenveen. Wat er vooraf ging:
Vorige week zaterdag 18-08-07 zijn een paar leden van Ostrea begonnen met een cursus nitrox. Met wij bedoel ik, Albert, Peter, Frits, Roland, Ruud, Nicolet en Jeffrey.
Deze dag was een theorieles bij Nicolet thuis. Deze eerste les ging over waarom, hoe en waneer nitrox. Wat daarbij ook hoort en wat iedereen erg leuk vond waren de berekeningen. Met de tabellen onder de hand, boek en huiswerk zijn we om half 1 's middags naar huis gegaan om vervolgens met goede moed, de geleerde materie toe te passen op de toch wel 50 vragen achter in het boek (niet alleen maar berekeningen hoor).
De week erna op zaterdag 28-08-07 hadden we bij Peter om 7.15 uur afvesproken om vervolgens af te reisen naar het midden van het land, Almere voor onze 2e dag met theorie, exame en praktijkduik. Deze dag werd gehouden bij onze mentor Thom Bierenbroodspot. Onderweg natuurlijk in de auto onze toegepaste berekeningen vergelijken en opnieuw uitrekenen want het zat er nog niet helemaal in. Om 9.00 uur begonnen met het vervolg van onze cursus. Dit ging over verrschillende type vullen van Nitrox, zuurstof schoon, service en natuurlijk de berekeningen. Bij iedereen viel het kwartje, dus eitje Vervolgens zijn we appart gaan zitten voor het exame van 9 vragen, 7 meerkeuze vragen en 2 berekeningen. Na een half uurtje blokken was iedereen "geslaagd ". Na een zeer goed verzorgde broodmaaltijd zijn we naar Vinkeveen gegaan voor onze praktijk. Deze dag was de dochter van Thom ook aangeschoven die gezellig meedeed (ook geslaagd trouwens). Aangekomen, spullen optuigen, flessen meten op O2 waarde, deze was tussen de 29 en 36 %O2. Voor degene die de computers in moesten stellen deden dit aan de hand van de ingestelde waarde. Vervolgens een mooie duik gemaakt bij eiland 4. Uit het water gekomen sterke verhalen delen en weer lekker huiswaards.
Langs deze weg willen wij Thom bedanken voor deze zeer leuke cursus, vonden het leuk en zeer interresant.
Groeten Jeffrey
mede namens Ruud, Albert, Peter, Frits, Roland en Nicolet
HET TEAM NITROX OSTREANEN |
|
| Terug naar boven |
|
 |
|
Geplaatst: 25 Aug 2007 21:33:36 Onderwerp: |
|
|
|
|
|
| Terug naar boven |
|
 |
Frits

Geregistreerd op: 14 Apr 2007 Berichten: 75 Woonplaats: Callantsoog
|
Geplaatst: 26 Aug 2007 07:53:45 Onderwerp: |
|
|
Het waren twee leuke dagen. Heb er weer heel wat van opgestoken. _________________ Doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg.
 |
|
| Terug naar boven |
|
 |
Pee
Geregistreerd op: 15 Apr 2007 Berichten: 19
|
Geplaatst: 26 Aug 2007 17:09:59 Onderwerp: Petjes |
|
|
Enne we krijgen nu petjes met Ostrea First Nitrox divers Team, worden wel grote petjes denk  _________________ Met een bauer meer mans |
|
| Terug naar boven |
|
 |
Frits

Geregistreerd op: 14 Apr 2007 Berichten: 75 Woonplaats: Callantsoog
|
Geplaatst: 28 Aug 2007 22:13:21 Onderwerp: |
|
|
Petjes, mutsen ik heb er nu al zin om ze op te doen.  _________________ Doe maar gewoon dan doe je al gek genoeg.
 |
|
| Terug naar boven |
|
 |
Micwar

Geregistreerd op: 14 Apr 2007 Berichten: 39 Woonplaats: Den(k) Helder
|
Geplaatst: 7 Sep 2007 18:11:29 Onderwerp: |
|
|
Bij deze alle leden de de cursus hebben afgerond proviciat  _________________ Het leven is zo slecht nog niet. |
|
| Terug naar boven |
|
 |
|