50plusser/ouderenforum doorstart
contact en uitwisseling
 
 FAQFAQ   ZoekenZoeken   GebruikersgroepenGebruikersgroepen   RegistrerenRegistreren 
 ProfielProfiel   Log in om je privéberichten te bekijkenLog in om je privéberichten te bekijken   InloggenInloggen 


Ook een eigen gratis forum?

- Met je eigen logo
- Filmpjes mogelijk!


Klik hier om jouw forum te maken


Sibine's coffeecorner
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3 ... , 222, 223, 224  Volgende
 
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    50plusser/ouderenforum doorstart Forumindex -> Grand café
Vorige onderwerp :: Volgende onderwerp  
Auteur Bericht
Anky



Geregistreerd op: 09 Feb 2025
Berichten: 126

BerichtGeplaatst: 13 Apr 2026 13:18:49    Onderwerp: Reageren met citaat

Het is hier een bewolkte dag, maar niet echt koud.
Ik hou ook van die combinatie klaprozen en korenbloemen.
Maar daar is het nog iets te vroeg voor.
Vorig jaar heb ik nog best veel korenbloemen gezien bij de klaprozen.
Ik kijk er wel steeds naar uit.
Wat ik wel veel zie op het ogenblijk zijn paardenbloemen, heel veel paardenbloemen!
Mooi dat zonnige geel.

Fijne dag allemaal! 🤗


_________________
Altijd blijven lachen
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht







Geplaatst: 13 Apr 2026 13:18:49    Onderwerp:

Terug naar boven
sibilla80



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 547
Woonplaats: Vinkeveen

BerichtGeplaatst: 13 Apr 2026 15:51:39    Onderwerp: Sibine's coffeecorner Reageren met citaat

Goeiemiddag allemaal.
Ja, Anky, die zie je hier ook veel, paardenbloemen. En heel veel speenkruid. Onze tuin staat er vol van. Als het is uitgebloeid heb je er wel veel werk aan om het er weer uit te krijgen, maar het staat heel gezellig. En het houdt de katten weg, want het is een echte bodembedekker.

Vanmiddag zijn we weer naar de kapper geweest, we kunnen er weer even tegen. Laughing

Het is hier grijzig, maar niet koud. En er staat weinig wind. Iets meer zon zou wel aangenaam zijn, maar ja, we mogen niet klagen, het is pas april.
Vanavond hebben we weer een repetitie van onze zangkoor, daarna tot 11 mei niks. Het blijkt vakantietijd te zijn en de week erop, maandag 27 april, is koningsdag. De maandag erna is het 4 mei, dan ga ik ook niet zingen.

De tulpenpuzzel was leuk om te doen, een echte hersenkraker. Zoveel kleuren, dat kost wel even tijd voor je die gemaakt hebt. Ik begin altijd met de randen, dat scheelt een slok op een borrel.

Verder heb ik eigenlijk niks inhoudelijks te vertellen. En wens jullie ene fijne avond.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Greet



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 122

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 07:34:16    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allemaal .

@ Henny
Al wetend ben ik gelukkig niet Wink dank je wel voor de enorme blos bloemen Smile . Leuk vooruitzicht , een keer brunchen met de overbuurman .

@ Joke
Prachtige foto van de eend met jonkies .

@ Dagmar
Ik zie hier nog wel veel korenbloemen , ook in combinatie met klaprozen en kamille . Dat komt waarschijnlijk ook omdat er veel akkerranden worden ingezaaid met een bloemenmengsel dat vlinders en bijen trekt .

@ Ankie
Een héle mooie "gele " foto . Als het meezit dan zie ik hier in de komende week een paar weilanden die dan geel zien van de paardenbloemen .

@ Sibilla
Je hebt dus voor weken weer je haar goed zitten Smile
Voorlopig geen repetitie van het zangkoor , ook fijn toch om 's avonds niet meer de deur uit te moeten .

@ Kees
Binnenkort een keer de hort op met de Caddy ?

Ik wens jullie een fijne dag .

Foto : Perzik bloesem .


Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Kees



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 941
Woonplaats: Utrechtse Heuvelrug

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 07:52:00    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allen. 'Bedankt voor de bloemen', was paus Leo even vergeten maar dat maak ik hier dan maar even goed. Mooi hoor, die bloemenpracht, al dan niet recent. Het begint naast groen ook heel kleurig te worden met de niet-bolplanten die gaan bloeien. Toen ik nog een gazonnetje had in de achtertuin stond die altijd vol met paardebleoemen en madeliefjes.

Henny, je hebt wat teweeggebracht met die laatste puzzel. Kan allemaal gebeuren maar toen ik ik opmerkte dat ie niet makkelijk zou zijn had ik niets teveel gezegd, want ik ben er wel een poosje mee zoet geweest. Geeft niks, een beetje röring in de tent schudt de boel lekker op.

Straks de koelkast maar even inventariseren om te beoordelen wat voor boodschappen we nodig hebben en ik moet naar de pedicure.

Verder ben ik aan het bekijken wat voor dagtripjes leuk zijn om te doen, met name wat dagrecreatie om de Caddy eens aan de tand te voelen in de praktijk. Kijken of de stoeltjes en de luifel voldoen en uiteraard gaan er dan ook broodjes mee en de koffie wordt dan natuurlijk vers gezet. 's Kijken of ik MJ er warm voor kan krijgen. Overnachten ben ik nog even terughoudend mee vanwege mijn heup. Ik word te vaak met pijn wakker en dan heb ik echt wat warmer weer nodig om even de benen te strekken. Dat moet dan buiten want daar is in zo'n minicampertje echt geen ruimte voor.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
joke



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1375
Woonplaats: Veenendaal

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 09:18:51    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allemaal,

Greet zo die springt er wel tussen uit gaaf die kleur van de perzik bloesem.

Sibilla de haren weer kort kan je er weer een tijdje tegen.

Dagmar ja is ook altijd mooi om die koerenbloemen met klaprozen te zien.

Henny nog plannen voor vandaag!

Anky ja je ziet nu heel veel paardenbloemen.

Kees toch een leuk idee om er wat dagtripjes te maken en samen is het toch veel leuker als alleen en veel gezelliger Very Happy

Wij gaan ook regelmatig een dagje uit nu het weer wat beter wordt.


Rotsschildzaad

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1002
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 09:23:46    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allemaal.
Vandaag gaat het weer aardig weer worden. De eerste was draait al in de machine. Vandaag wil ik nog een extra was draaien met dingen die niet zo vaak hoeven zoals badjassen. Nu zitten er grote dingen in zoals badlakens en handdoeken. Zondag gebruikt met de sauna en zwemmen.

Kees, ik hoop dat jij je vrouw mee kunt krijgen voor een uitstapje. Zoiets als de waterlinie, of zo. Daar kun je dan mooi dicterbij komen en eventueel picknicken bij je caddy. Ik zie het wel zitten. Very Happy



Dames, weer zulke prachtige foto's. Als je sjacherijnig bent -ben ik niet, hoor. Dan gaat bij het bekijken van die foto's het vanzelf over. Very Happy

Ik ga straks naar mijn vriendin

Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Dagmar57



Geregistreerd op: 22 Aug 2024
Berichten: 1002

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 11:32:42    Onderwerp: Reageren met citaat

Al die mooie lentefoto's van bloemen/velden etc daar word ik ook vrolijk van als ik ze hier voorbij zie komen.

Vandaag werken, verder niets bijzonders.

Nederland is een prachtig land voor dagjes uit Kees, hoop dat je er veel gebruik van kunt maken met je caddy.

Fijne dag allemaal.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Kees



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 941
Woonplaats: Utrechtse Heuvelrug

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 16:29:19    Onderwerp: Reageren met citaat

Joke ik dacht even 'Rotsschildzaad'? Moet dat niet geschreven worden als 'Rothschildzaad' naar de gelijknamige schatrijke bankiersfamilie? Smile Maar gelukkig heb jij meer verstand van planten dan ik. Heel mooie compisitie zo, die gele bloemen, de rotspartij en het water.

In Nederland is veel moois te zien, hoewel een dagje winkelen in Kleef ook wel op mijn verlanglijstje staat. Dat is met de huidige brandstofprijzen wat minder aantrekkelijk, terwijl ik niet rook en geen sterke drank gebruik, maar goed, het is dan ook een dagje uit. De Brouwersdam is een van de grootste trekpleisters om daar de dag aan het water door te brengen met een camper maar op mooie dagen en zeker in het hoogseizoen loop je de kans al op een file in het grauwe ochtendgloren. Dergelijke plekjes zoek ik wel, graag aan het water maar als ik, eventueel onder een luifeltje de dag zo buiten door kan brengen vind ik het al heel mooi. Ook musea bezoek ik graag, als het maar niet al te veel lopen is, zoals het Openluchtmuseum in Arnhem of de Zaanse Schans.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Anky



Geregistreerd op: 09 Feb 2025
Berichten: 126

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 18:11:43    Onderwerp: Reageren met citaat

We zijn vandaag naar de boer met de lammetjes geweest.
Er waren ook nog kuikens en konijnen.
We boften met het weer, schitterend met veel zon.
De kinderen vonden het geweldig.
We hadden stukjes brood en brokjes meegenomen, ze mochten allemaal wat geven.
Was echt een succesvol uitje!
Er was een lammetje bij wat afgelopen nacht was geboren.
Die huppelde al vrolijk rond, maar de moeder bleef dicht in de buurt en wij bleven een beetje op afstand.


_________________
Altijd blijven lachen


Laatst aangepast door Anky op 14 Apr 2026 19:14:19; in totaal 1 keer bewerkt
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Anky



Geregistreerd op: 09 Feb 2025
Berichten: 126

BerichtGeplaatst: 14 Apr 2026 18:13:18    Onderwerp: Reageren met citaat




_________________
Altijd blijven lachen
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Greet



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 122

BerichtGeplaatst: 15 Apr 2026 07:37:12    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allemaal .

@ Kees
Er zijn zoveel plekjes voor dagrecreatie , je vind er vast wel een . Ik hoop voor je dat MJ met je mee wil .

@ Joke
Prachtige foto van het rotsschildzaad.

@ Henny
Je hebt de was dus eerst weer klaar maar ja voor je het weet moet het alweer Smile Laughing

@ Dagmar
Je moest dus werken gisteren , fijn dat je dat nog kunt .


@ Anky
Mooi beeldverslag van het uitje , je schrijft de kinderen vonden het geweldig , maar ik vermoed dat juf het ook geweldig vond Laughing Laughing

Ik wens jullie een fijne dag .

Foto's : Een sierkers .



Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1002
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 15 Apr 2026 08:49:59    Onderwerp: Reageren met citaat

Goedemorgen allemaal.
Tjonge. Kom je even kijken en dan verzuip je onderhand in een prachtige bloemenzee en jonge dieren. Geweldig! Er zijn slechtere dingen om je dag mee te beginnen. Ik denk dat ik het wel met Greet eens kan zijn over het verslag van het uitje met de kinderen. Very Happy
Anky, je eigen plezier en warmte straalt er van af.

Mijn foto voor de puzzel past helemaal in dit plaatje.
Geniet van de fijne voorjaarsdag.
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1002
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 15 Apr 2026 08:54:35    Onderwerp: Reageren met citaat

Woensdag puzzeldag. Very Happy
Kip talk 88 stukjes


https://www.jigidi.com/nl/solve/3q4jiba4/img-9843-kiptalk/
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Henny



Geregistreerd op: 20 Aug 2024
Berichten: 1002
Woonplaats: Nuenen

BerichtGeplaatst: 15 Apr 2026 09:01:02    Onderwerp: Reageren met citaat

Kees, in het openluchtmuseum zijn veel zitgelegenheden en er rijdt een tram met heel veel opstapmogelijkeheden. Kun je normaal de tram niet goed in. Een seintje en er wordt een grote loopplank uitgelegd en ze helpen je de tram in en ook weer uit. Met liefde en plezier! De Zaanse Schans weet ik niet, want daar ben ik nooit geweest.

https://www.museum.nl/nl/nederlands-openluchtmuseum
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht
Anky



Geregistreerd op: 09 Feb 2025
Berichten: 126

BerichtGeplaatst: 15 Apr 2026 18:28:31    Onderwerp: Reageren met citaat

Henny, wat leuk die kippenpuzzel!
Ik ga hem zo maken.
Ja jullie hebben gelijk, de juf heeft ook ontzettend genoten van het uitstapje.
Maar als je de snoetjes van die kinderen ziet wordt je vanzelf blij.
Ik mag geen foto's van de kinderen hier plaatsen, vandaar dat het alleen de lammetjes zijn.
Maar wees ervan overtuigd dat ze het prachtig vonden.

Fijne avond allemaal! 🤗
_________________
Altijd blijven lachen
Terug naar boven
Profiel bekijken Stuur privébericht







Geplaatst: 15 Apr 2026 18:28:31    Onderwerp:

Terug naar boven
Berichten van afgelopen:   
Nieuw onderwerp plaatsen   Reageren    50plusser/ouderenforum doorstart Forumindex -> Grand café Tijden zijn in GMT + 1 uur
Ga naar pagina Vorige  1, 2, 3 ... , 222, 223, 224  Volgende
Pagina 223 van 224

 
Ga naar:  
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum
Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum
Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum
Je mag niet stemmen in polls in dit subforum


Wil je ook een eigen gratis forum?

- Direct online
- Gratis je eigen logo
- Filmpjes en video mogelijk!


Klik hier om onmiddellijk jouw eigen forum aan te maken









Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Vertaling door Lennart Goosens.